Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1016 postów 7620 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

WIECZNE POTEPIENIE? WIECZNE PIEKLO?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przeciez piekła nie ma. A wieczność dopiero po 1000 latach będzie.

 

 
Do komentatora Jest, który za pomocą TLUMACZENIA wersów z Bilii (Mateusza 25:31-45) wbrew Ewangelii chce udowodnić istnienie piekła (katolicki wymysł) - wiecznej męki na która to według niego Bog skazuje ludzi. 
 
Komentator Jest za pomocą tłumaczenia wersów Bibli chce udowodnić, że Bog ma cechy Hitlera!!! 
Podobnie do Jest wierzy i głosi Keren.
 
Komentator Jest zacytował:
 
 "Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwałę i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. 32 I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. 33 Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. 34 Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: "Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!
35 Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
36 byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".
 
 
37 Wówczas zapytają sprawiedliwi: 
 
''PANIE, KIEDY WIDZIELISY CIE GLODNYM I NAKARILISMY CIEBIE? SPRAGNIONYM I DALISY CI PIC? ? 38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? 39 Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?" 
 
40 A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich NAJMNIEJSZYCH, Mnieście uczynili".
 
41 Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: "Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!
42 Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a nie daliście Mi pić;
43 byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie;
byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie."
44 Wówczas zapytają i ci: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?" 45 Wtedy odpowie im: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". 46 I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego». "
 
nadużycie link skomentuj
Jest 02.11.2020 21:55:27''
//
 
 
O czym mówi Pan Jezus w tym fragmencie?
 
Czy Pan Jezus PRZECZY TU Swojej nauce o tym, że Ojciec wybaczą swoim wrogom, że On dobrze im czyni?
 
Nie, bo On Sobie NIE przeczy.
 
 
 
Tu  (w tym fragmencie) chodzi o to, że ci, którzy czynią dobrze bliźnim NIE są osobami wierzącymi-należącymi do religii.
 
Dlatego właśnie dziwią się oni, że żyjąc po ludzku, pomagając komuś NIEZNAJOMEMU coś dobrze Jemu czynili.
 
Chrzescijanie natomiast są tymi, którzy pójdą na potępienie, bo wierzą, że mają dobrze czynić znanym im - bliźnim i dlatego też się zdziwią owego dnia.

KOMENTARZE

 • ?
  "Do komentatora Jest, który za pomocą TLUMACZENIA wersów z Bilii (Mateusza 25:31-45) wbrew Ewangelii chce udowodnić istnienie piekła (katolicki wymysł) - wiecznej męki na która to według niego Bog skazuje ludzi. " - znowu wciskasz mi coś czego nie powiedział, pamiętaj, że ja cytuję tylko Pismo, a Ty interpretujesz sama z siebie moje wpisy, to nie Bóg skazuje ludzi na piekło tylko oni sami się na nie skazują i sami się potępiają, wybierając grzech a nie Pana Boga. Podobnie jest z grzechem, to nie Pan Bóg grzeszy tylko my ludzie. Ty natomiast chcesz udowodnić, wbrew Biblii, że piekła nie ma. Skoro tak chcesz, to dam ci kolejne cytaty, z których będziesz mogła robić nowe wpisy i zaprzeczać faktom.

  Ap 14, 9-11 "A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem:
  «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej,
  i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
  ten również będzie pić wino zapalczywości Boga
  przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu;
  i będzie katowany ogniem i siarką
  wobec świętych aniołów
  i wobec Baranka.
  A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy
  czciciele Bestii i jej obrazu,
  i ten, kto bierze znamię jej imienia». "

  I zapamiętaj sobie, to nie są moje słowa, tylko CYTATY z Pisma Świętego.

  I cały czas wraca pytanie jak bumerang: według ciebie piekło jest czy go nie ma? Jest miejsce gdzie się "katuje ogniem i siarką" czy go nie ma? Jest miejsce gdzie "dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy", czy nie?
 • Autorka
  HEREZJE PLECIESZ BARBARO i KŁAMIESZ!

  Cytat z Artykułu:

  "Komentator Jest za pomocą tłumaczenia wersów Biblii chce udowodnić, że Bóg ma cechy Hitlera!!!
  Podobnie do Jest wierzy i głosi Keren".

  Jesteś chorą kobietą! Nigdy nie śmiałbym nawet wspomnieć o takiej głupocie o której piszesz. Kłamiesz jak z nut. Wyrzuć z siebie nienawiść to zrozumiesz jaka z Ciebie egoistka. Oczywiście zrobisz to dopiero wtedy gdy Pan Jezus na to Ci pozwoli a nie wcześniej.


  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png
 • @Jest 07:37:13
  Cztaj uważnie ignorancie, czytaj tak, abyś zrozumiał i przestał zadawać mi ciągle to samo antychrystusowe pytanie, odpowiadam:

  PIEKŁA NIE MA! W BIBII PIEKŁA NIE MA!

  Pieklo jest wymysłem kościoła katolickiego! To tłumacze wpisali słowo piekło do Biblii!

  Gdybys szukał jak nakazuje Pan Jezus, to wiedziałbyś o tym, że piekła nie ma. Jednak ty nie wiesz, jesteś ignorantem, bo lekceważysz nauki Zbawiciela.

  Ignorancie, Apokalipsa jest księga symboli.

  Tak jak Pan Jezus nie jest literalnym Barankiem z literalnymi siedmioma oczami..., tak ogień, dym i siarka NIE są literalne!
 • @57KerenOr 16:13:37
  Znow kłamiesz.
  Ty wierzysz i głosisz zabójcę. Ty wierzysz zabijającemu. Ten któremu wierzysz ma cechy Hitera, bo zabija ludzi, swoich wrogów...

  Ja wierzę Zbawcy, wierzę Dawcy życia! On wziął nasze grzechy na Siebie i Umarl za nie. Pan Jezus mówi, że Ojciec miłuje swoich wrogów!

  Odejdz ode mnie, albo przestań kłamać.
 • @Bara-bar 22:41:06
  1 Kor 14, 33-35 " Bóg bowiem nie jest Bogiem zamieszania, lecz pokoju. Tak jak to jest we wszystkich zgromadzeniach świętych, kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu."
 • @Jest 22:51:09
  Znow pokazałeś, że jesteś ignorantem, że nie tylko nie wiesz co napisano, że nie tylko nie chcesz wiedzieć co napisano, lecz że chcesz nie wiedzieć co napisano.

  Dzis bardzo trdno jest być ignorantem, ponieważ mając dostęp do internetu mamy dostęp do tłumaczeń Biblii i wiemy że tumaczenia Biblii odbiegają od rękopisów.

  Dlatego szyderczo podajesz źle przetłumaczony fragment.

  Powiem tylko tyle, że ja postępuje zgodnie z Ewangelia. Ty nie jesteś moim mężem.
 • @Bara-bar 23:18:43
  "Powiem tylko tyle, że ja postępuje zgodnie z Ewangelia. Ty nie jesteś moim mężem." - tak to prawda, nie jestem twoim mężem. Za to ty przemawiasz na zgromadzeniu, bo tak można nazwać ten portal, skoro ten post przeczytało ponad 100 osób i jesteś kobietą.
 • @Bara-bar
  POZDRAWIAM!

  Bardzo Ci współczuję. Musi Ci być ciężko w życiu. Tyle kłamstw... Tyle oszczerstw a tu jeszcze robota w domu, pranie i darcie pierza...


  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png
 • @Jest 22:51:09
  Taki Chrystus musiał ponieść karę śmierci, bo mocno faryzeuszom przewinił (a wcześniej Prorocy).

  Niektórzy sądzą że przyszedłem przynieść pokój na Ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz! Bo przyszedłem poróżnić ojca z synem, synową z teściową(...). I będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. (Czytat z pamięci, z Ewangelii Mateusza)

  No i co na to faryzuesze? Stryczek!
  U faryzeuszy wszystko: cacy-cacy, a jak podzielisz się majątkiem (a podzielisz się na pewno), to ,,Bóg pokoju" dostanie od faryzeuszy rozkaz i wtedy... hulaj dusza - idziesz prosto ,,do domu ojca"! Co byś nie robił.. Dlatego jedz, pij i popuszczaj pasa. Drzyj skórę na słabych, nieznających Zbawiciela! Oni przepadli. Ty zaś.. itd.

  Tak to jakoś szło, prawda?
 • @Oracz 21:46:33
  Faryzeusze, w odróżnieniu do Saduceuszy wierzyli w zmartwychwstanie. Oczywiście Biblia nie przedstawia ich w dobrym świetle, ale któż z nas jest bez winy? Zostawmy ocenę każdego z nas, z osobna Panu Bogu. Nie można przecież wszystkich wrzucać do jednego wora, wśród faryzeuszy byli i sprawiedliwi, choćby Nikodem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031