Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1016 postów 7620 komentarzy

Bar-bara

Bara-bar - ''Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. ''(Mat.11:27)

WIEDZA DAJE WŁADZĘ, A PRAWDA WYZWALA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiedza NIE jest prawdą. Wiedza nie jest też mądrością.

 

Wiedza daje władzę nad ignorantami. Strach jest konsekwencją braku wiedzy - ignorancji. 

Lekarze nie mieliby pacjentów, władzy nad nimi, gdyby pacjenci mieli wiedzę lekarzy. 

Podobnie kościół katolicki, protestancki, czy jakikolwiek inny nie istniaby gdyby nie było ignorantów, bo to ignoranci należą do tych instytucji.

TYLKO ignoranci, czyli ci, którzy mają bardzo małą wiedzę na temat Pana Jezusa i Ewangelii Jego należą do organizacji religijnych.


Tylko ci, którzy nie znają Zbawiciela należą do religii, są zniewoleni.

'' JEśLI WYTRWACIEw MOIM Słowie, TO istotnie jesteście MOIMI uczniami i POznacie prawdę, a prawda was WYZWOLI.''(Jan.8)


WIEDZA DAJE WŁADZĘ, A PRAWDA WYZWALA.

KOMENTARZE

 • Szczerze, ja ciebie nie rozumiem kobieto.
  1 Kor 14, 33-35 " Bóg bowiem nie jest Bogiem zamieszania, lecz pokoju. Tak jak to jest we wszystkich zgromadzeniach świętych, kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu."
 • @Jest 22:32:13
  Sukienkowy, ty znowu podałeś źle przetłumaczony fragment. Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości, że czynisz to celowo. Teraz widać, że ty celowo chcesz czytelników wprowadzić w błąd.

  Ja wiem co na prawdę napisano i postępuje zgodnie z tym.

  ///

  A tak przy okazji, czy możesz tu teraz powiedzic gdzie napisano, że sukienkowy ma prawo do pedofilii i że inni sukienkowi muszą go bronić i ukrywać przed prawem?
 • @Bara-bar 23:28:56
  Zły adres, jeśli bierzesz mnie za osobę duchowną. Jestem mężem i ojcem i nigdy nie byłem stanu duchownego. A ty znowu to robisz oceniasz innych.
 • @Bara-bar 23:28:56
  "Sukienkowy, ty znowu podałeś źle przetłumaczony fragment." - że niby co? No to sprawdźmy z interlinią: 1 Kor 14, 33-35 "Bóg bowiem nie jest (Bogiem) zamieszania, lecz pokoju, jak we wszystkich zgromadzeniach (skupiających) świętych. Kobiety wasze niech w kościołach milcząc, gdyż nie jest dozwolone im mówić; lecz (niech) poddają się, jak i Prawo mówi. Jeśli natomiast chcą się czegoś nauczyć, niech pytają w domu swoich własnych mężów; gdyż w zgromadzeniach nie przystoi kobietom mówić." - źródło: http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/7/chapter/14/verse/33/param/1 - tłumaczenie skopiowałem z rubryki "Przekład dosłowny".

  Brak mi słów do ciebie, szczerze. Czy czyta to ktoś jeszcze inny? Jeśli tak to proszę o opinię, czy ja się nie potrafię porozumieć, czy faktycznie te cytaty aż tak bardzo się od siebie różnią? Zaczynam rozumieć, czemu święty Paweł wpisał ten werset do listu.
 • kościół katolicki, protestancki, czy jakikolwiek inny nie istniałby gdyby nie było ignorantów - BRAWO
  .
  Ale po poniższym zdaniu załamałem się:

  "Tylko ci, którzy nie znają Zbawiciela należą do religii, są zniewoleni."

  Czyli nie wierzyć w żydowskie bajki jednocześnie w nie wierząc - taką ekwilibrystykę potrafią uprawiać tylko wariaci, pardon, myślący inaczej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031